• Kvetinová záhradka

• Naša vynovená kvetinová záhradka. Srdečná vďaka za sponzorstvo spol. DOMITRI, ktorá nám poskytla fóliu, p. starostovi Ing. Tiborovi Balázsovi, ktorý zabezpečil kamene a brigádnikov no a vďaka patrí aj za vynaložené úsilie a estetické cítenie našej p.upratovačke Marike Lavenovej, ktorá to mala celé pod kontrolou.

• Láska našich mám nás hreje a sprevádza celý náš život. Odmalička nás učia veľkým veciam a odovzdávajú nám múdrosti, ktoré získali od svojich mám a tie zase od tých svojich. Materská láska je bez výnimky. Ďakujeme vám, milé mamičky, za toto všetko a ešte za oveľa viac. Poďakovanie mamám vyjadrili naši žiaci 13.05.2022 svojim kultúrnym programom, ktorý nacvičovali a pripravovali s láskou.

• Sférické kino

• Dňa 10.05.2022 sme v spolupráci s MŠ Gemerská Hôrka a kultúrnym domom v Gemerskej Hôrke mali zážitok zo sférického kina. Pozreli sme si poučný film "Ľudské telo" a "Polárnu žiaru". Všetkým sa to páčilo. Niektorí zo žiakov boli v takomto kine po prvý krát.

• Environmentálny deň 29.04.2022

• Environmentálny deň 29.04.2022 s mikroregiónom Domica v obci Plešivec. Naši žiaci 3. a 4. ročníka čistili prírodu v Plešivci a tak prispeli k ochrane nášho životného prostredia. Boli veľmi šikovní!!!