• Príbeh hudby

• 15.02.2024 sme sa už tretí raz zúčastnili streamovania koncertu "Príbeh hudby" na tému: Ako vznikla SLOVENSKÁ FILHARMÓNIA. Trochu vážnej hudby nezaškodí. O rok sa tešíme opäť!

• Karneval

• ...9.2.2024- to bola poriadna paráda!!! Zábava ako svet!!! Ďakujeme každému, kto prišiel: rodičom, že zabezpečili pre svoje deti masky, rozvojovému tímu za pomoc pri zdobení sály, obliekaní detí do masiek a za chutné domáce šišky. Vďaka patrí aj p.starostovi za financovanie lekvárových pampúšikov! Ďakujem aj pani učiteľkám za prípravu programu. Verím, že sme už po takej tancovačke naozaj odohnali zimu a čakáme teplučkú JAR.

• Vianočné trhy

• Dňa 9.dec

2023 sme mali vianočné trhy, kde sme vďaka šikovným a ochotným pedagógom a mamičkám(oteckom) vyzbierali 201,65€. Chcem vyjadriť úprimné ďakujem všetkým, ktorí sa pričinili a všetkým, ktorí sa zastavili pri našom stánku a tak svojím nákupom podporili našu školu. Výnos použijeme na koncoročný školský výlet.