• Školské kolo "Hviezdoslavovho Kubína"

• Na našej škole sa dňa 3.03.2023 uskutočnilo školské kolo recitačnej súťaže "Hviezdoslavov Kubín". Žiaci sa veľmi snažili. Vytvorili sme špeciálnu osobitnú súťaž v rámci mesiaca kníh pre našich prváčikov v prednese poézie a prózy. Víťatom sa stal šikovný Bryan Lalik. Školské kolo Hviezdoslavovho Kubína skončil takýmto umiestnením žiakov:

1.miesto Jenifer Rusznyáková

2.miesto: Alexandra Csuporiová

3.miesto: Dávid Várady

Výhercom gratulujeme! Víťaz putuje na okresné kolo 28.03.2023 do Rožňavy. Ostatným účinkujúcim ďakujeme za snahu!

• 2% dane

Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole
            • skvalitnenie vybavenia školy

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, obráťte sa na pedag.pracovníkov školy, oni Vás usmernia ako ďalej postupovať.

Vopred ďakujeme za prejavenú dôveru!

• OZNAM- Jarné prázdniny

• Oznamujeme rodičom, že jarné prázdniny sa začínajú 6.marca 2023 a budú trvať do 10. marca 2023. Vyučovanie po jarných prázdninách obnovíme 13.marca 2023. Prajeme príjemné prežitie jarných prázdnin!