• Školský výlet do turistickej ubytovne v Stránskej

• Takto nám bolo parádne na školskom výlete. Konečne, že sme mohli niekam vyraziť!!! Bolo tam Covid-bezpečne, kúpalisko separé, len pre našu uzavretú skupinku. Šikovné pani učiteľky maľovali žiakm na tvár. Ďakujeme majiteľke Evičke Szilassiovej za všetko! Síce sme sa všetci poriadne opálili :)... bolo fajn!

• Baníctvo a geológia- Banícke múzeum v Rožňave

• Vrúcna vďaka Mgr. Gabike Badin za vzácnu návštevu. Spolupráca s "Baníckym múzeom v Rožňave" pre našu školu vždy znamená krásne prežitý deň. Vypočuli sme si prednášku s prezentáciou o baníctve, spojenú s videom o živote baníkov v minulosti. Následne sme boli rozdelení do troch skupín, kde jedna skupina ryžovala zlato-dostali sme aj diplom zlatokopa, druhá skupina skladala puzzle minerálov a tretia sledovala mikroskopom rôzne minerálne kamene. Všetci sme si vyrobili počas spoločnej tvorivej dielne výtvor "vrstvenie zeme", ktoré môžete v tejto galérii fotografií aj vidieť.

• Príbeh hudby- "OPERA LETÍ"

• Dňa 7.6.2021 sme mali v našej škole operu! Vďaka "Bratislavskému chlapčenskému zboru" sme sa mohli zoznámiť s operou a operetou z iného uhla pohľadu. Bolo to zaujímavé!

• 1.JÚN DEŇ DETÍ

• Aj takto sa dá osláviť MDD: 1.júna nás ministerstvo školstva v spolupráci s ministerstvom kukltúry prekvapili darčekom, online sme mohli sledovať divadelné predstavenie "Mechúrik Košťúrik" v podaní známych slovenských hercov. Poobede sme pokračovali s oslavou na školskom dvore: súťažili sme na multifunkčnom ihrisku a v altánku sme mali detskú diskotéku. Bola to veľká zábava!!!