• Preventívne aktivity v spolupráci s PZ v Plešivci

• Oslovili sme PZ SR v Plešivci so žiadosťou o preventívne aktivity v tematikách: záškoláctvo, šikanovanie a bezpečnosť na cestách. Sú to aktuálne témy, ktoré sa našich žiakov v mnohom dotýkajú. 19.04.2023 sa naši žiaci zážitkovo mohli oboznámiť s podrobnosťami spomínaných tém. Veľmi ich to bavilo! Ďakujeme príslušníkovi PZ SR Plešivec npor. Mgr. Kuchtovi za ľudský a profesionálny prístup a tešíme sa na spoluprácu aj v budúcnosti!

• Zápis do 1. ročníka

• 13.04.2023 sa konal v našej škole zápis do 1.ročníka na šk.r. 2023/24. Veľmi sme sa na nové tváričky tešili. Ďakujeme rodičom, ktorí vložili do našich rúk dôveru a prišli si svoje dieťa zapísať do našej školy! Sľubujeme, že to neuľutujete! Veď vieme si oceniť pozitíva, ktoré prináša  škola v mieste bydliska z psychohygienickej stránky a aj zo stránky pohodlia rodiča a aj dieťaťa. Tešíme sa na stretnutie v septembri 2024!

• Návšteva knižnice v Rožňave

• V mesiaci marec sme chceli navštíviť knižnicu a podarilo sa nám to 5.04.2023. Ďakujeme pani knihovníčkam za pekne a užitočne strávený deň. Tešíme sa na ďalšie stretnutie!

• DOD

• Dňa 3.04.2023 sme otvorili naše vráta pre všetkých, ktorí sä zvedaví, ako prebieha vyučovanie a život na našej škole. Mali sme vzorové hodiny a ukázali sme naše priestory. Ďakujeme každému, kto nás poctil svojou návštevou.